Domates Kokteyl

Domates Kokteyl
Ürün Kodu: 16511

SATIŞ FİYATI:
4,79 KDV DAHİL
KG

Kahvaltıların ve sofraların vazgeçilmezi olan kokteyl domates, lezzetli ve tatlı olmasının yanında sunumlar için de oldukça farklı seçeneklerle kullanılabiliyor.

CarrefourSA reyonlarında kolaylıkla bulabileceğiniz kokteyl domates, içerdiği likopen sayesinde sağlık deposu olduğundan birçok hastalığa karşı da vücut direncini artırıyor.

Hem sağlık deposu hem de lezzetli sebzelerden biri olan domatesin kokteyl olması çok yönlü kullanım sağlama açısından mutfaklara kolaylık getiriyor. Lezzetin yanında görselliğe önem verenlerin sofrasından eksik olmayan kokteyl domatesi yemeklerde ve salatalarda sıklıkla tercih edebilirsiniz. Fırın yemeklerinizi süslemede, kahvaltıdaki tabakların güzel görünmesinde katkısı bulunan kokteyl domatesin taze ve doğal olanını CarrefourSA meyve ve sebze reyonlarında bulabilirsiniz. Değişik tarifler hazırlamada kullanabileceğiniz kokteyl domates ile yemeklerinize lezzet katabilirsiniz. Salatalar için de ayrıca önem taşıyan kokteyl domates ile harikulade görünümler elde edebilirsiniz.

Klasik domatesin tadını ekşi bulanlar için de bir alternatif olan kokteyl domates, tatlı ve minik olmasından dolayı tercih sebebi oluyor. Özellikle zeytinyağlı yemeklerde, yeşillikli salatalarda ve peynirde çeşit sevenlerin tabağında başrolde yer alan kokteyl domatesi kürdana batırarak istediğiniz malzeme ile birleştirebilirsiniz. Ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: