text.skipToContent text.skipToNavigation

Gillette Blue2 Maximum Kullan At Tıraş Bıçağı 8'li

GILLETTE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
30,90 TL
21,63 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Gıllette Blue Iı Max 8'li Poşet

Kişisel bakım reyon içerisinde kişisel bakımınızı sağlamak için profesyonel ürünler sizlere sunulmaktadır. Profesyonel markalar tarafından tasarlanan, formüle edilen bu ürünler birbirinden farklı özellikte sizlere sunulurlar. Bu reyon içerisinden yer alan tıraş ürünleri reyonu pek çok ürünü sayesinde herkese hitap eden ürünleri sergiler. Gıllette Blue Iı Max 8'li Poşet banyo tıraş bıçağıdır ve temiz ve pürüzsüz bir cilt için size istediğiniz performansı sağlar. Banyo tıraş bıçağı olduğu için su altında da kullanabilirsiniz. Tıraş bıçakları konusunda profesyonel marka olan Gillette tarafından üretilmiştir. İçerisinde 8 adet tıraş bıçağı bulunur. Tek bıçaklı başlığı, koruyucu kapağı bulunmaktadır. Ürün kolay bir şekilde durulanarak pratikliğini de göstermektedir. Uygulamayı yaparken dikkatli olmakta fayda vardır. Uygulama sonrasında ise ürünü durulamanız yeterlidir. Ürüne tek tık ile CarrefourSA reyonlarında ulaşabilirsiniz.

Gıllette Blue Iı Max 8'li Poşet ürününü tıraş ürünleri reyonu içerisinde, tek kullanımlık jiletler reyonundan, çift bıçaklılar arasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürünü tek tık ile sepetinize ekleyebilir ve dilediğiniz şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün aynı gün içerisinde adresinize gönderilecektir.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler