Marka: ARBELLA

Arbella Kelebek 500 g

4,20 TL

adet

Ürün Açıklaması

Arbella Kelebek 500gr

En sevilen yemeklerden biri olan makarna hemen hemen her evde en çok tüketilen besinlerden biri oluyor. Makarna denince akla gelen ilk markalardan biri olan Arbella markası, Arbella kelebek 500gr ürünü ile lezzetli ve doğal makarna tadını sizlere getiriyor. Sert durum buğdayı ile elde edilen ürün modern üretim tesislerinde el değmeden üretilerek satışa sunuluyor. Doğal makarna lezzetinin tadını çıkarabileceğiniz Arbella Kelebek makarna ürünlerini CarrefourSA Gıda ve Yemek Malzemeleri reyonlarından kolaylıkla satın alabilir veya online mağazamızdan anın sipariş verebilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarının gıda ve yemek malzemeleri reyonlarında makarna, pirinç ve bakliyat ürünleri arasında bulabileceğiniz Arbella kelebek 500gr ürünü kalite kontrol testleri test edilen besin değerleri yüksek oldukça kaliteli bir üründür. Kaliteli irmik kullanılarak üretilen makarnalar hiçbir şekilde yapışmadan ve şekilleri bozulmadan servis etmeye hazır hale gelir. İçerisinde hiçbir katkı maddesinin bulunmadığı Arbella Kelebek 500gr ile kümeleşme olmadan tazeliğini koruyarak rahatlıkla tüketilebilir. Ürünü 3 yıllık raf ömrü tamamlanana kadar çok rahat bir şekilde lezzetinden hiçbir şey kaybetmeden kolaylıkla tüketebilirsiniz. Ürünü büyük bir tencere içerisinde bol su ile pişirerek yenmeye hazır hale getirebilirsiniz.

İçindekiler Bilgisi
Durum buğdayı irmiği

Alerjen Bileşenler
Gluten içerir

Menşe Ülke
Türkiye

Muhafaza Şartları
Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz

Diğer Uyarılar
Durum buğdayından üretilmiştir

Süzme Ağırlık
500

Gıda işletmecisinin adı veya ticari unvanı ve adresi.
Durum Gıda San. Ve Tic. Kazanlı Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı 73/4 Akdeniz 33281 MERSİN

İşletme Kayıt No
TR-33-K-000388

Besin Değerleri 100 g/ml için 100 g/ml için RA*
Enerji (kcal) 350
Enerji (kj) 1487
Yağ (g) 0.7
Doymuş Yağ(g) 0.2
Karbonhidrat (g) 72.7
Şekerler (g) 2.2
Protein (g) 12.1
*Değerler ortalama bir yetişkinin referans alım düzeyini belirtir. (8400 kJ/2000kcal)
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble