Marka: ARBELLA

Arbella Yüksük Makarna 500 g

3,65 TL

adet

Ürün Açıklaması

ARBELLA YÜKSÜK 500 GR

Arbella Yüksük 500 Gr sert dürüm buğdayından üretilmiş lezzetli bir makarnadır. Anadolu’nun lezzetli buğdaylarının işlenmesi ile elde edilir. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan, tamamen doğal bir üründür. Yüksek teknolojiye sahip tam entegre üretim tesislerinde el değmeden üretilir. Türk Gıda Kodeksi Tebliği’ne uygun olarak üretilen yüksük makarna sofralarınızdaki yerini doğal bir şekilde almaktadır. CarrefourSA makarna reyonlarından bulabileceğiniz ürünler ile lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Arbella Yüksük 500 Gr küçük ve yuvarlak şekle sahip olan bir makarna çeşididir. Pişirilmesi kolay olan bu makarnayı ister sosla isterseniz de ketçap ya da mayonez ile doğrudan yiyebilirsiniz. Lezzetli ve doğal içeriği sayesinde sofralarınızda her zaman bulundurmak isteyeceksiniz. Doyurucu ve besleyici bir içeriğe sahiptir. Karbonhidrat, protein ve enerji noktasında insan bedeninin ihtiyaçlarını karşılar. Makarnanın sunmuş olduğu kolay, hızlı ve lezzetli seçenekleri bu ürün ile yapabilirsiniz. Yüksük şekli çocuklarınızın hoşuna gidecektir. Onları eğlendirmek için yapacağınız kolay ve hızlı soslar ile onlar için lezzetli ve besleyici öğünler hazırlayabilirsiniz. Paketin üzerinde belirtilen şekilde pişirerek istediğiniz ve aradığınız lezzete kavuşabilirsiniz.


Ürün bilgileri hazırlanmaktadır.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble