Marka: BARİLLA

Barilla Mafaldine Makarna 500 g

19,25 TL

adet

Ürün Açıklaması

Barilla Mafaldine Napoletane Makarna 500 g
Makarnası ile meşhur İtalyanların seçkin üretimlerinden Barilla Mafaldine Napoletane Makarna 500 g, Makarna reyonunda pratik lezzetleri sevenlerin beğenisine sunuluyor. İtalya’nın Napoli şehrinde doğan ürün, bir dönem “Kıvırcık Fettucelle” olarak anılmasına rağmen, Napoli halkı tarafından Savoia Mafalda Prensesine ithaf ediliyor ve bu prensesin onuruna Mafaldine olarak adlandırılıyor. Adı ile olduğu kadar, yapısı ile de “asil” bir makarna grubunda kabul edilen ürün, şeklinin yanı sıra sunduğu lezzetiyle de tercih ediliyor.
Piştikten sonra da uzun şerit şeklini ve hatlarını belirgin muhafaza edebilen ürün hoş kıvrımlarıyla da ilgi çekiyor. Ürün kenarları ile orta kısmı arasındaki belirgin kıvam farkı ile gerek basit gerek sofistike sosları ön plana çıkartabilmesiyle de tercih sebebi oluyor.
Lezzetli ürünün, geleneksel olarak tatların zenginliğini ve armonisini kendine has bir şekilde ortaya koymasını bilen kıvamlı çeşniler ile hazırlanması öneriliyor. Barilla, zengin lezzete sahip kolay hazırlanan bir yemek için Mafaldine'yi domates, fesleğen ve caciocavallo peyniri ile tatlandırmanızı tavsiye ediyor. 9 dakikada pişen ürün ile lezzetli yemekler hazırlamak için; ürünü hemen sepete atarak kolayca ısmarlayabilirsiniz.
Ürün Kodu: 134425
"

Ürün bilgileri hazırlanmaktadır.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble