% 10 İndirim Carrefour Hellim Peynir 250 g

Carrefour Hellim Peynir 250 g
Ürün Kodu: 264830

ESKİ FİYAT:
5,50
SATIŞ FİYATI:
4,95 KDV DAHİL
AD
Carrefour Hellim Peynir 250 g

CarrefourSA’nın Yöresel Türk Peynirleri bölümünde yer alan Carrefour Hellim Peynir 250 g, tam yağlı yapısı ve lezzeti ile sizleri bekliyor. Çiğ sütten üretildiği için doğal süt tadına sahip olan ürün, hafif tuzlu yapısı ile kahvaltıdan akşam yemeklerine kadar birçok farklı şekilde kullanılabiliyor.

Orta sertlikte kıvamı ve kendine özgü aroması ile etlerden sebzelere kadar farklı tatlarla uyumlu bir lezzete sahip olan ürün, sıcak ve soğuk yemeklere katılarak tüketiliyor. Tam yağlı yapısı ve kıvamı ile düzgün şekiller halinde dilimlenen ve kızartılmaya uygun olan ürün, salatalara katılıp sebzeli yemeklerde kullanılabiliyor. Tavuk gibi et yemekleri ile de uyumlu olan ürün, çeşitli deniz ürünleri ile Akdeniz kültürüne özgü yemekler tariflerine de uyum sağlıyor.

Kızardığında eriyip şeklini kaybetmediği için dahil olduğu yemeklere lezzetin yanı sıra hoş bir görünüm de katan ürünü, sade halde tüketebilir ya da yumurtalı ekmek yapmak için de kullanabilirsiniz. Vakumlu ambalajda satılan ve tuzlu yapısı ile uzun süre dayanmaya elverişli olan ürünün lezzetini ve doğal tadını koruması için hava almayacak şekilde buzdolabında saklamanız tavsiye ediliyor.

Ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: