text.skipToContent text.skipToNavigation

Eti Etimek Tuzsuz 130 g

ETI
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Daha sağlıklı bir beslenme için özel olarak üretilen Eti Etimek Tuzsuz, günün her öğününde yemeklerinizde size eşlik ediyor. Bu ürün, günlük beslenme ve kalori alımına ekstra dikkat eden veya yüksek tansiyon gibi sağlık sorunları nedeniyle tuz tüketimini en aza indirmek isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Düşük kalorili ve tuzsuz Eti Etimek ile sağlığınızı ve formunuzu korurken, diyetlerinize ya da perhizlerinize de gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz. Zengin lif ve protein içeriği ile tuzsuz rejimlerinizin en büyük destekçisi olan bu ürünle, diyet yaparken kendinizi hep tok hissedecek ve sindirim sisteminize yardım olacaksınız. CarrefourSA kalitesi ve güvencesiyle mısır gevreği, müsli, hububat reyonundan sofranıza gelen Eti Etimek Tuzsuz'u, tuzsuz içeriği sayesinde sadece ana öğünlerinizde kızarmış ekmek olarak değil, sağlıklı pasta ve tatlı tariflerinizde ve tost, kanepe gibi atıştırmalık ikramlarınızda da kullanarak, hem hafif hem de yaratıcı tariflere imza atabilir, misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.Tuzsuz diyetleriniz ve hafif tatlı tarifleriniz için özel olarak üretilmiş Eti Etimek Tuzsuz ile, sağlıklı ve besleyici tarifler hazırlamak için, ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.Ürün Kodu: 236


Eti Etimek Tuzsuz 130 g"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.