text.skipToContent text.skipToNavigation

İçim Kaşar 600 g

IÇIM
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
20,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

İçim Kaşar 600 g

Taze ve lezzetli *İçim Kaşar 600 g, CarrfourSA reyonlarının Kaşar bölümünden satın alabileceğiniz besleyici bir kahvaltılık olarak öne çıkıyor. Özellikle çocukların en çok sevdiği peynir çeşitlerinden biridir. Yumuşaklığı ve nefis tadı ile tercih sebebi olurken aynı zamanda A, B ve D vitaminleri ile magnezyum, fosfor, sodyum, kalsiyum, protein ve çinko bakımından da oldukça zengindir. Vücudun kalsiyum ihtiyacının oldukça önemli bir kısmını karşılar. Kemikleri güçlendirdiği için ileri yaştakiler için de önemlidir. Sinir sistemini güçlendirerek kas sistemine fayda sağlar.

Sandviç ve tostlarda kullanabileceğiniz ürün, kahvaltıların da baş tacıdır. Pizza ve pidelerin olmazsa olmazı olan peynir çeşidi; poğaçalarda ve makarnalarda da harika lezzetler yaratır. Yapacağınız böreklerle sevdiklerinizi ve misafirlerinizi şaşırtarak hayran bırakabilirsiniz. Çorbaları servis ederken garnitür olarak kullanabilir; parti ve davetlerinizde şık sunumlu kanepeler hazırlayabilirsiniz. Çocukların beslenme çantaları için hazırlayacağınız mini sandviçler koyarak onları mutlu edebilirsiniz. Kemiklerin ve dişlerin güçlenmesini ve gelişmesini sağlayan besin, 600 gramlık paketler halinde sunuluyor.

Kalsiyum deposu sağlıklı lezzeti hemen satın alarak mutfağınızda hazırlayacağınız tadı damaklarda kalan tariflerde kullanmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler