text.skipToContent text.skipToNavigation

İçim Light Kaşar 500 g

IÇIM
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
16,45 TL
15,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"İçim Light Kaşar 500 g


İçim Light Kaşar 500 g CarrefourSA'nın Kaşar reyonunda kendine yer buluyor. Yüzde 100 doğal olan ürün, katkısız olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Her öğünde sofrada kendine yer açan ürün, kahvaltıdan akşam yemeğine veya ara öğünlere kadar her yemek saatinde tüketilebiliyor. Çiğ olarak veya yemeklerin üstüne, içine konularak yenebilen peynir, ideal tuz ve yağ oranı bulunduran formuyla lezzet vadediyor. Günlük kalsiyum ihtiyacınızı gidermeye katkı sağlayacak olan süt ürünü, içeriğinde inek sütü, peynir kültürü, peynir mayası bulunduruyor.
Hijyenik koşullarda, taze süt ve peynir mayasından imal ediliyor. Çocukların kemik gelişimi için de tavsiye ediliyor. Salatalarda, ızgara ve fırın yemeklerinin üzerinde, çorbaların içinde, makarnalarda lezzet artırıcı olarak kullanılabiliyor. 1 kilogram kaşar üretimi için 11 kg süt kullanılıyor. Formuna dikkat edenler için üretilen, yağı azaltılmış ürünün servis sırasında ıslak bıçak veya peynir bıçağı ile kesilmesi öneriliyor. Ambalajı açılmadığı takdirde son tüketim tarihine kadar yenebilen light kaşarın, açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmesi ve kısa sürede tüketilmesi salık veriliyor. Hemen sepetinize ekleyerek zahmetsizce sipariş verebileceğiniz İçim kaşar, sofralarınıza lezzet katmayı bekliyor.
Ürün Kodu: 99417
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.