text.skipToContent text.skipToNavigation

Kivi

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,90 TL
kg
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"

Kivi

CarrefourSA reyonlarının meyveler bölümünde yer alan kivi, kendine has tadı ve aroması olan tropikal meyve olarak sofralarınıza geliyor. Tazeliği ve doğallığı ile tüketicilerin beğenisini kazanan meyve, içerdiği vitamin ve mineraller nedeniyle sağlık açısından da oldukça faydalı bir meyve olarak öğünlere damgasını vuruyor. Tek başına ara öğünlerde tüketilmesinin yanı sıra tatlısı ve kompostosu da yapılan meyven, çocuklar tarafından da ilginç bir meyve olarak kabul ediliyor ve zevkle tüketiliyor.

Egzotikliği ile ün yapan meyve, mayhoş ve farklı tada sahip, özellikle C vitamini ve potasyum açısından oldukça zengin bir kaynak olarak, pasta ve kurabiyelerin üzerinde de yerini alıyor. Antioksidan vitamin ve mineraller açısından da zengin olan kivi, toksin maddelerin vücuttan atılmasında önemli bir rol oynuyor. Vücudun bağışıklık sistemini destekleyerek hastalıklara karşı vücudun savunma mekanizmasını güçlendiriyor.

Ayrıca vücutta biriken fazla suyun dışarı atılmasını destekliyor ve ödem oluşmasını engelliyor. Zengin lif ve yüksek potasyum içeriğinden dolayı kalp damar sağlığı üzerine olumlu etkiler yapan meyve, damar tıkanıklığını önlemede de vücuda yardımcı oluyor. Her yaş kesiminin severek tükettiği lezzetli ve sağlıklı ürüne en taze haliyle ulaşabilir ve sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 3311

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.