Marka: MILKA

Milka Fındıklı Sütlü Tablet Çikolata 80 g

11,95 TL

adet

Ürün Açıklaması

MILKA FINDIKLI 80GR TABLET ÇİKOLATA

Ağızda eriyen yumuşak ve lezzetli bir çikolata… Fındık parçalarının çıtırtısına eşlik eden enerji… Bir sütlü çikolatadan beklentilerinizi çerez, çikolata ve bisküvi reyonlarından temin edebileceğiniz MILKA FINDIKLI 80GR TABLET ÇİKOLATA ile karşılayabilirsiniz. CarrefourSA reyonlarında çikolatalar, barlar, gofretler arasında bulabileceğiniz bu ürünün 100 gramı 543 kcal enerji içeriyor. Aynı miktarda 32 gram yağ içeren ürün, 54 gram karbonhidrat, 53 gram şeker, 2,5 gram lif ve 7,1 gram da protein barındırıyor. Tablet çikolatanın paketinin açılıp tekrar kapatılabilen tasarımı sayesinde çikolatanızın tadını daha uzun süre çıkarabiliyorsunuz.

MILKA FINDIKLI 80GR TABLET ÇİKOLATA içeriğinde şeker ve kakao yağına ek olarak yağsız süt tozu kullanılıyor. Üründeki yağ miktarını dengelemek için süt yağından yararlanılıyor. Yüzde 9 oranında fındık içeren ürünün minimum yüzde 25’i kakao kuru maddesinden oluşuyor. Üründe fındığın yanı sıra fındık ezmesi de yer alıyor. Ürün soya lesitini ve fındık içeriyor. Buna ek olarak buğdayın yanı sıra diğer sert kabuklu meyvelerin de içerikte eser miktarda bulunma ihtimali olması alerjisi olanların dikkatli olmasını gerektiriyor.


Ürün bilgileri hazırlanmaktadır.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble