text.skipToContent text.skipToNavigation

Nestle Damak Antep Fıstıklı Sütlü Çikolata 70 G

DAMAK
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Nestle Damak Antep Fıstıklı Sütlü Çikolata 70 G

Lezzetin yanı sıra herkesin en fazla keyif aldığı yiyeceklerden biri olan Nestle Damak Çikolata 80 g ile klasik lezzete doyuyorsunuz. Şık tasarımlı paketinde doksan gramlık içerikle tüketiciye ulaşan ürün, nefis sütlü çikolatanın bol Antep fıstığı ile bütünleşmesinden oluşuyor. Kaliteli ve bol sütlü ve bol fıstıklı içeriği sayesinde protein ve vitamin açısından da zengin bir besin haline geliyor. Doğal ve sağlıklı bir gıda olarak içerisinde herhangi bir suni katkı maddesi ya da koruyucu barındırmıyor.
CarrefourSA raflarında Tablet Çikolatalar bölümünde sizlere sunulan ürün, tatlı ihtiyacını en lezzetli şekilde giderirken, çok faydalı bir atıştırmalık olarak da günlük beslenmenizdeki yerini alıyor. Çocuklardan yetişkinlere kadar her yaştan kişiye hitap ediyor. Ürün, dikdörtgen formunda ve bölünebilen küçük parçalar halinde hazırlanıp paketleniyor. Aile fertlerinize, sevdiklerinize, hatta çocuklarınıza bile sağlıklı bir keyif olarak ürünü ikram edebilirsiniz. Arkadaş toplantılarınızda birer fincan Tük kahvesi yanında dostlarınıza da sunabilirsiniz.

Ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir; yıllardır bir klasik haline gelmiş değişmeyen lezzetle en mutlu anlarınızda keyfinizi katlayabilirsiniz.ası amaçlanıyor. 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler