text.skipToContent text.skipToNavigation

Sütaş Light Kaşar Peynir 500 g

SÜTAS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
18,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Sutas Light Kasar Peynir 500 g

Çok sevilen peynir çeşitlerinden biri olan kaşar peynirinin en hafif hali, Sütaş Light Kaşar Peynir 500 g ile sofralara geliyor. Yarım kilogramlık sağlıklı ambalajında, kaşar reyonunda tüketiciye sunulan ürün, kaşar peynir lezzetini fazla yağ almadan tatma imkanı tanıyor. Peynir çeşitlerinin doğasında olan hayvansal yağın azaltılması ile, light bir ürün elde ediliyor.

Ürün, sabah kahvaltılarını hafif lezzetlerle çeşitlendirmek isteyen tüketiciler için çok uygun. Özellikle sağlık koşullarından ötürü diyet yapması gereken, ya da kilo vermek için, formunu korumak için yağlı gıdalardan uzak durmak isteyen kişiler, light kaşar peynirden yararlanabilirler. Light kaşar, hem yağsız beslenip hem kaşar peyniri yenebileceğini kanıtlıyor. Siz de ürünü kahvaltılarınıza dahil ederek, daha sağlıklı bir sabah sofrası kurabilirsiniz. Ailenizin sağlığını, az yağlı beslenme rejimi ile koruyabilirsiniz. Ayrıca, uzun raf ömrüne sahip ürünü buzdolabınızda uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Mutfağınızda, farklı yemekleri kaşar lezzeti ile çeşnilendirebilirsiniz. Fırında pişen tepsi yemeklerinizin üzerine ürünü rendeleyebilir, nar gibi kızarmasını sağlayabilirsiniz. Kepek ekmeğinin arasına dilimleyerek, light tostlar elde edebilir, konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

CarrefourSA reyonlarında kaşar kategorisi içerisinde sunulan ürünü alışveriş sepetinize hemen ekleyerek, kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 73186

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.