text.skipToContent text.skipToNavigation

Sütaş Yağlı Süt 1 lt

SÜTAS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,25 TL
4,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sütaş Yağlı Süt 1 lt

 Yüksek besin değerleri ile oldukça besleyici olan Sütaş süt, CarrefourSA tam yağlı uzun ömürlü sütler reyonunda sizlere sunulur. Sağlıklı ve dengeli beslenmek için her gün bir bardak içilmesi tavsiye edilen inek sütü, içerdiği vitaminler ile dengeli beslenmenize yardımcı olur.

Kahvaltıda veya yatmadan önce sade halde içilebileceği gibi bal ve pekmez gibi besinler ile tatlandırılarak tüketilebilir. Yemek yapımında da kullanılan ürünü sütlü tatlılar, muhallebi ve helva çeşitlerine ekleyebilir veya çocukların severek tüketeceği pudingler hazırlayabilirsiniz. Özellikle hafif tatlılar hazırlarken ana malzeme olarak kullanılan ürün, süt reçeli gibi orijinal tariflerde de ideal bir kullanım sunar. Tam yağlı yapısı ile yoğun bir tada sahip olduğu için çorbadan hamur işlerine kadar pek çok yemekte kullanılabilir. Sağlıklı ve doğal bir ürün olduğu için bebekleriniz için mama hazırlarken de tercih edebilirsiniz.

El değemeden paketlendiği için doğal ve taze yapısını koruyan tam yağlı sütü ailecek güvenle tüketebilirsiniz. Uzun raf ömrü ile buzdolabında kolayca muhafaza edebileceğiniz Sütaş Yağlı Süt 1 lt’yi hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler