text.skipToContent text.skipToNavigation

Alo Toz Çamaşır Deterjanı Beyazlar ve Renkliler İçin 3 kg

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
19,90 TL
adet

Alo Kar Çiçeği 3 Kg

Temizlik ürünleri arasında yerini alan ve çamaşırlarınız için doğru tercihin ta kendisi olan Alo kar çiçeği 3 kg ilk yıkamada dahi etkisini gösterecektir. Alo öncülüğünde karşınıza çıkan bu ürünü bir kez tercih ettikten sonra bir daha kendisinden vazgeçemeyeceğinize emin olabilirsiniz. Kıyafetleriniz için en iyisi olan bu ürün ile sizlere kalan sadece harika temizliklerin tadını çıkarmak olacaktır. Ön işlemlerle vakit kaybetmenize gerek bırakmayan bu ürün, yıkama ile hapsetme teknolojisini bir araya getirmekte böylece yıkayarak giderdiği kirleri suda hapsetmektedir. Böylece kirlerin kıyafetlerinize yerleşmesini engelleyebilen ürün, harika temizliklerin adresi olmaktadır. O halde kıyafetlerinize verdiğiniz önemi CarrefourSA reyonlarında bulacağınız bu ürün ile gösterebilirsiniz.

Matik deterjanların parfümlü matik bölümünden kolayca erişim sağlayabileceğiniz Alo kar çiçeği 3 kg ile rahatlığı yanı başınızda bulacaksınız. Öyle ki kiri lekeyi düşünmeyeceğiniz bu ürüne kıyafetlerinizi teslim ettiğinizde sizlere kalan tek şey başarılı sonuçlar karşısında hayranlık duymanız olacaktır. Hem beyazlar hem de renkliler için özel olarak geliştirilen bu ürün, yıkama sonrasında kıyafetlerinizde herhangi bir şekilde kalıntı bırakmayacak, gönül rahatlığıyla kullanmanıza izin verecektir.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler