Barilla Castellane Makarna 500 g

Barilla Castellane Makarna 500 g
Ürün Kodu: 158759

SATIŞ FİYATI:
7,50 KDV DAHİL
AD

Barilla makarna ailesinin özel bir üyesi olan Barilla Castellane makarna, kalitesi ve özenle hazırlanmış içeriği ile lezzetin kapılarını sizin için aralıyor.

Barilla Castellane makarna, girintili ve kıvrımlı dış hatları ile ön plana çıkıyor. Bir makarnadan beklentilerinizin fazlasını karşılayan Barilla Castellane makarna, lezzeti ve kaliteyi bir arada sunarak sevdikleriniz için en güzel yemekleri hazırlamanıza olanak sunuyor. Barilla makarna sosları da yemeklerinizde farklı tatlar denemeniz için özenle hazırlanmıştır. Barilla makarna çeşitleri, hem klasik hem de özel günlerde hazırlayacağınız sofralarınız için oldukça uygundur.

Barilla makarna besin değerleri de tüm ambalajlı ürünlerde bulunan beslenme cetveli üzerinden rahatlıkla öğrenilebilir. Besin değerlerine kolayca ulaşılabilmesi, sağlıklı bir beslenme programı oluşturmanızda da kolaylık sağlar. Kaliteli ham maddelerinin getirdiği lezzeti ile öne çıkan ve makarna ürünleri arasında en çok tercih edilen Barilla Castellane makarna, değişik tariflerle birleşerek sofranızın en favori yemeklerinden biri haline gelecektir.

Barilla makarna çeşitleri, içerisinde özel şekliyle ve enfes lezzetiyle dikkat çeken 500 gramlık Castellane makarnayı sofranızda denemek istiyorsanız, makarna, pirinç ve bakliyat kategorisinden hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: