text.skipToContent text.skipToNavigation

Dr. Oetker Pasta Kreması Vanilyalı 136 g

DR. OETKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Dr. Oetker Pasta Kreması Vanilyalı 136g

 

Dr. Oetker nefis ürünleriyle kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Vanilyalı pasta kremasıyla dillere destandır. Her yer de kolaylıkla bulunan bir üründür. Dr. Oetker pasta kreması vanilyalı 136g içeriğindeki formül sayesinde lezzetli bir damak tadı sunar. Ürün kısa sürede hazırlanabilmektedir. 5 dakika içerisinde enfes bir pasta kreması tatmanızı sağlar. Özellikle doğum günü pasta kreması yapımında kullanılır.

 Yumuşak margarin ya da tereyağı ve 1.5 su bardağı süt ile karıştırılıp hazırlanır. Bir paket pasta kremasını 27 cm çapındaki pandispanya da kullanabilirsiniz. Araya, yanlara ve üst kısma uygulama yapılabilir. Eğer daha hafif bir krema isteniyorsa yağ kullanılmadan tek başına süt kullanılabilir. Kreması sürüldükten sonra üzerine istediğiniz meyveyi doldurabilirsiniz. Pasta kreması alırken kalitesine dikkat etmek yararlı olur. Böylece evinizde sağlıklı bir şekilde pasta hazırlanabilir. Dr. Oetker sayesinde ailenize ihtiyaç duyduğu kaliteyi sunmanız mümkündür. Ürün her yer de kolaylıkla bulunabilir. Kullanımı da son derece kolaydır. Pasta yapımının vazgeçilmez ürünlerindendir.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler