text.skipToContent text.skipToNavigation

Jacobs Monarch 100 g Kavanoz

JACOBS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
17,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Jacobs Monarch 100 g Kavanoz

 

Jacobs Monarch 100 g Kavanoz sizlere kahvenin büyülü kokusunu sunar. Hazır kahve olarak kullanabileceğiniz ürünler cam kavanozu ile uzun süre tazeliğini ve kokusunu korumaktadır. Jacobs markası, 1895 yılından beri kahve üretimi gerçekleştirmektedir. Alman kahve uzmanı olarak bilinen Johann Jacobs ismi tarafından kurulan marka kaliteli kahve üretimi gerçekleştirir. Enfes kahve kokusunu hissetmek için CarrefourSA sıcak içecekler reyonunu gezebilirsiniz.

Jacobs Monarch 100gr Kavanoz elli fincana kadar kahve lezzeti ve kokusu sunmaktadır. Lezzetli kahveleri, kahve sevenler ile buluşturmak için özel üretim yapan firma sohbet ortamlarında içinizi ısıtacak kahveler hazırlar. Hazır olarak sıcak suya atarak kullanabileceğiniz kahveler ile hızlı şekilde lezzete kavuşabilirsiniz. Kahvenin büyülü kokusunu fincanınızda hemen yaşayabilirsiniz. Sevdikleriniz ve kendiniz için hazırlayacağınız lezzetli kahveler ile günün yorgunluğunu atarak tazelenebilirsiniz. Monarch Gold serisinin şımartan aromasını hissederek kendinize gelebilirsiniz. 100 gramlık kavanoz ile elli fincana kadar kahve içebilirsiniz. Cam kavanoz ile sunulan kahveleriniz uzun süre tazeliğini koruyacaktır. Sıcak suyun içerisine bir tatlı kaşığı dökerek hazır hale getirebilirsiniz. Tercihe göre süt ve şeker ilave edebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler