text.skipToContent text.skipToNavigation

Knorr Kremalı Mantar Çorbası 62 g

KNORR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Knorr Kremalı Mantar Çorbası 62 gDoğanın insanlara sunduğu ve en yararlı bitkilerden biri olan mantar, sağlık açısından birçok fayda sağlamasının yanı sıra güzel tadıyla da insanların beğenisini kazanmıştır. Pek çok pişirme yöntemi sayesinde tek bir ana malzemeyle çeşitli yemekler yapabileceğiniz bu bitki, ek malzeme olarak da kullanılmaktadır.
Akşam yemeklerinin, kış aylarının ve ramazan sofralarının vazgeçilmezi olan çorba için ise ideal bir seçim olabilecek mantar, şeflerin özenle hazırladığı özel tarifiyle Knorr Kremalı Mantar Çorbası 62 g aracılığıyla sizlere sunulmakta. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan ve bu Türk Gıda Kodeksi tarafından onaylanan ürün 4 porsiyonluk paketler halinde bulunmaktadır. 1 litre (yaklaşık 5 su bardağı) suyla birlikte kaynatarak hazırlayabileceğiniz ürün, hiçbir renklendirici ve monosodyum glutamat içermez.
Yenilenen 3 katlı ambalajı sayesinde ışık, hem ve havaya karşı korumalı ürün, uzun raf ömrüne sahiptir ve hazır çorbalar reyonunda yer alır. Bağışıklık sistemine iyi gelen ve kalp damar sağlığını koruyan mantar ile kremanın muhteşem uyumunu sofralarınıza yansıtan ürünü kendiniz ve aileniz için CarrefourSA ayrıcalığıyla sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 643
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.