text.skipToContent text.skipToNavigation

Koska Fıstıklı Helva Paket 500 g

KOSKA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Koska Fıstıklı Helva Paket 500 g


Geleneksel helva tatlısının klasik lezzetini sürdüren ve çeşnilerle o tadı zenginleştiren bir ürün olarak Koska Fıstıklı Helva Paket 500 g, mutfakta özel bir yer tutuyor. Yarım kiloluk paketinde koruyucu, sağlıklı bir ambalajda sunulan, uzun raf ömürlü ürün, Antep fıstığı ile daha da doyumsuz hale geliyor. Doğal tahinden imal edilen helva, suni bir tatlandırıcı, renk verici, katkı ya da koruyucu içermiyor. Tamamen sağlıklı muhtevası ile zengin besin değerine sahip.
CarrefourSA raflarında Tahin, Pekmez, Helva reyonunda tüketicinin beğenisine sunulan ürün, helva sevenlerden çok rağbet görüyor. Sofralarda yemeklerden sonra tatlı ihtiyacını en sağlıklı şekilde gideren ürün, büyük küçük herkes tarafından seviliyor. Besleyici bir gıda olarak çocukların gelişimine, yaşlıların beslenmesine katkı sağlıyor. Leziz fıstıklı helva ile siz de sofranızda sağlıklı tatlı tüketebilir, aile fertlerinize içiniz rahat olarak ürünü yedirebilirsiniz. Sade olarak ya da dondurma ile süsleyip servis ederek, konuklarınıza rahatlıkla ikram edebilirsiniz. Özellikle balık çeşitlerinin ardından nefis bir tamamlayıcı olarak ürünü deneyebilirsiniz.
Asırlar öncesinden gelen helva tadını en sağlıklı şekilde yaşamak için ürünü alışveriş sepetinize ilave edebilir, kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 18144
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.