text.skipToContent text.skipToNavigation

Koska Sade Helva 500 g Paket

KOSKA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,45 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Koska Sade Helva 500 g Paket


Tatlı çeşitleri arasında vazgeçilmez bir yeri olan ve besin değerleri açısından zengin bulunan helva, Koska Sade Helva 500 g Paket ile, kaliteli bir ürün olarak sofralara keyif getiriyor. Yarım kiloluk sağlıklı, korunaklı paketinde sunulan ürün, susamın en güzel hali olan tahinle üretiliyor. Sağlıklı yapısı bozan hiçbir katkı maddesi, suni koruyucu madde içermiyor. Kokusu, tadı, damakta bıraktığı etki ile mükemmel bir kıvama sahip.
CarrefourSA raflarında Tahin, Pekmez, Helva reyonunda tüketicinin beğenisine sunulan ürün, geleneksel damak tadı ile bütünleşiyor. Klasik helva lezzetini bütün güzelliği ile yansıtıyor. Yemek masalarında, tüm öğünlerin ardından tatlı ihtiyacını en sağlıklı şekilde karşılıyor. Siz de sofralarınızda tatlı yeme zevkini sade helva ile doğal şekilde yaşayabilir, ürünün zengin besin değerlerinden yararlanabilirsiniz. Protein ve vitamin ihtiva eden ürünün lezzetini, sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Ürünü aile fertlerinize gönül rahatlığı ile sunabilir, onların da sağlıklı beslenmesini destekleyebilirsiniz. Konuk ağırladığınız sofralarda helvaya rahatlıkla yer verebilirsiniz.
Kaliteli bir sade helva ile tatlı keyfini tüm yakınlarınızla doyasıya paylaşmak için hemen ürünü sepetinize ilave edebilir, bir tıkla kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 18143
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.