text.skipToContent text.skipToNavigation

Milupa Papatya Çayı 200 g

MILUPA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Milupa Papatya Cayı 200 g

Milupa Papatya Çayı 200 g, içerdiği papatya özleriyle bebekler ve çocuklar için sağlıklı ve lezzetli bir ara öğün alternatifi sunuyor. CarrefourSA’nın bebek sütleri ve çayları bölümünde yer alan ürün, çocukların gelişmekte olan damak tadına hitap ederken yetişkinler tarafından da güvenle tüketilebilir.

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği, çeşitli ağrılara ve hastalıklara iyi geldiği bilinen papatya çayı, uyku saatlerini ve sindirim sistemini düzenlemesi açısından da oldukça önemlidir. Boğaz ağrılarına, yorgunluklara, sinirlere iyi gelen bitki çayı, rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir özelliğe sahiptir. Papatya özleri içeren granül bitki çayı Milupa; 6. aydan büyük bebekler, küçük çocuklar ve yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilir.

200 gramlık kutu halinde sunulan Milupa papatya çayını özel kutusu sayesinde kuru ve serin yerlerde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Kaynamakta olan suya ekleyerek hazırlayacağınız çay ile kendiniz ve aileniz için sağlıklı ara öğünler oluşturabilirsiniz. Bebeklerin huzursuzluğunu gideren, mideyi rahatlatan ve sıvı ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan gıda takviyesini gün içerisinde uygun oranlarda kullanabilirsiniz. Kolay taşınabilirliğiyle ürünü dilediğiniz yerde tüketebilirsiniz.

Milupa Papatya Çayı’nı denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 65327

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.