text.skipToContent text.skipToNavigation
Marka: PAKMAYA

Pakmaya Pasta Kreması Vanilyalı

5,95 TL
adet

İçeriğinde bulunan vanilya aromasıyla, pasta kremasına ihtiyacınız olan her an yardımınıza yetişecek olan Pakmaya Pasta Kreması Vanilyalı 140G hazırlama kolaylığıyla mutfaktaki baş yardımcılarınızdan olacak. Geleneksel yolla yapımı birçok malzeme gerektiren ve pişirme, soğutma gibi işlemler nedeniyle uzun süren pasta kremasına ulaşmak için ürünü sepetinize eklemeniz yeterli. Tatlı Malzemeleri reyonunda bulunan, çok sık kullanılan ve hazırlanması zaman alan pastacı kremasını yapmak, çok daha az vaktinizi alacak.

Hazırlamak için Gerekenler

Ürünü hazır hale getirmek için eklemeniz gerekenler yalnızca oda ısısında yumuşamış margarin ve süt. Malzemeleri pişirmeden, sadece 5 dakika karıştırıcı yardımıyla çırparak yoğun kıvamlı bir krema elde edebilirsiniz. Tarifiniz için hazırlamanız gereken başka malzemeler varsa onları hazırladığınız süre boyunca karışımı buzdolabında kısa süreli olarak bekletebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz Tarifler

Ürünün mutfaktaki kullanım alanı oldukça geniştir. Klasik tariflerde yararlanabileceğiniz gibi kendi tariflerinizi de üretebilirsiniz. Profiterol, ekler, pasta gibi tatlıları hazırlarken mutlaka kullanmanız gereken kremayı ayrıca kurabiye, tart, kek, milföy için dolgu malzemesi olarak kullanılabilirsiniz. Süsleme malzemesi olarak meyveler, kuruyemişler, çikolatalar, çiçekler ve çeşitli soslarla uyum sağlar.

30115974 

İçindekiler Bilgisi
Şeker, glikoz şurubu, tam hidrojenize bitkisel yağ (değişen oranlarda palm ve Hindistan cevizi yağı), modifiye nişasta, emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseridleri, yağ asitlerinin mono ve digliseridlerinin asetik asit esterleri), sodyum

Alerjen Bileşenler
Süt ürünü

Muhafaza Şartları
Serin kuru ve kokusuz ortamda saklayınız

İlave Şeker ve Tatlandırıcı İçerir

Gıda işletmecisinin adı veya ticari unvanı ve adresi.
As Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş GAYRETTEPE MAH. SEMT PROF.DR.BÜLENT TARCAN CAD.5/1 Beşiktaş/İstanbul

İşletme Kayıt No
TR-41-K-002446

Besin Değerleri 100 g/ml için 100 g/ml için RA*
Enerji (kcal) 222
Enerji (kj) 926
Yağ (g) 12.4
Doymuş Yağ(g) 9.3
Karbonhidrat (g) 25
Şekerler (g) 16.8
Protein (g) 2.5
*Değerler ortalama bir yetişkinin referans alım düzeyini belirtir. (8400 kJ/2000kcal)
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

   

  Kargo ile yapılan teslimatlarda iade koşulları ;

  • CarrefourSA mağazalarından ürün iade ve  değişim işlemi yapılamamaktadır. 

  • İade için ürünün gönderilmesi gereken adres : CarrefourSA İçerenköy İçerenköy Mahallesi, Çayır Cad 1/133 Ataşehir/İstanbul ‘dur

  • Yasal süreçler gereği cayma hakkı kapsamında iade işlemleri ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 14 gün içinde yapılabilmektedir. 14 günü aşan iade /değişim işlemleri için mutlaka yetkili servis tutanağı ibraz edilmelidir. Yetkili servis belgesinin iletilmediği durumlarda cayma hakkı kullanılamaz. 

  • Siparişinizi size teslimatı yapan kargo firması ile geri iade etmeniz  gerekmektedir. Beyaz eşya ürün grubu Horoz Lojistik ile taşınmaktadır. Servis raporu/ hasar tespit tutanağı ile birlikte beyaz eşya ürün grubu için ürünleri CarrefourSA İçerenköy mağazasına göndermeniz gerekmektedir. Horoz lojistik tarafından ürününüz alınması için ürün orijinal ambalajında, yerinden sökülmüş ve taşımaya hazır durumuna getirilmelidir. Ürünü Horoz lojistiğe hazırlama sorumluluğu müşterimize aittir. 

  •  Beyaz eşya dışında ki ürünler UPS KARGO ile iade edilmektedir. UPS KARGO karşı ödemeli anlaşmalı kargo kodu FV1828 olduğunu belirtmek isteriz.