text.skipToContent text.skipToNavigation

Pınar Bardak Ayran 170 Ml

PINAR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,10 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Pınar Bardak Ayran 170 Ml

 

Pınar Bardak Ayran 170 Ml içeceklerdeki diğer içecekler arasından ayran kategorisinde sizleri bekliyor. Ayran geleneksel Türk sofrasının vazgeçilmezleri arasındadır. Serinleten ve ferahlatan Pınar ayranı bardak şeklindeki sunumuyla rahatlıkla tüketebilirsiniz. Sağlığına ve beslenmesine özen gösterenlerin ilk tercihi olan ürünü sizler de zaman kaybetmeden tüketebilirsiniz. 100 ml için besin değerleri; protein 2.1 gr, yağ 2.2 gr, karbonhidrat 3.5 gr, enerji 42,2 kcal 177 kj. Pınar bardak ayrana CarrefourSA reyonlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Pınar bardak ayran 170 ml kalsiyum açısından oldukça zengindir. Bu nedenle gün içinde kalsiyum ihtiyacı için rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ayran sağlığa katkıları nedeniyle yoğun ilgi görmektedir. Sizler de sağlıklı içip sağlıklı yaşamak için ayran tercih edebilirsiniz. Sindirim sistemi, kemik sağlığı, kan basıncı, kolesterol açısından oldukça faydalıdır. Kilo vermeyi kolaylaştırmaktadır. Hararet giderici olmasından dolayı yaz aylarında rahatlıkla tüketebilirsiniz. Vitamin deposudur. Midede asit seviyesini kontrol etmektedir. Gastrit rahatsızlığına iyi gelir. Sinir sistemi üzerinde etkilidir. Cilt hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir. Daha pek çok yararı için zaman kaybetmeden Pınar ayranı tüketebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler