text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Dankek Çay Saati Mozaik Kek 280G

DANKEK
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Dankek Çay Saati Kaplamalı Mozaik 280 Gr

En çok tüketilen içeceklerden biri olan çayların yanında ikram edilen yiyecekler çaydan alınan lezzeti de artıran yiyeceklerden oluyor. Bunu yaparken yumuşak yapısı ve lezzetli tadı ile dankek çay saati kaplamalı mozaik 280 gr çay yanında ikram edilebilecek ve tüketilebilecek en ideal ürünlerden biri oluyor. Tüketilmeye hazır şekilde paketlenmiş olan yapısı, paketinden çıkarıldığı gibi servis edilmeye hazır halde ürünü kullanma fırsatını verirken mozaik görüntüsüyle de çayların yanında şık bir servis yapma imkanı sunuyor. Dankek Çay Saati Kaplamalı Mozaik ürününü CarrefourSA reyonlarından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kalabalık çay saatleri düzenleyen kişiler için çok büyük bir kolaylık sunan dankek çay saati kaplamalı mozaik 280 gr ürününü CarrefourSA reyonlarının gıda ve yemek malzemeleri bölümünde rahatlıkla bulabilirsiniz. Çerez, çikolata ve bisküviler arasında yer alan ürün kekte kakao lezzetini seven kişiler için en ideal ürünlerden biridir. Ağızda dağılan özel kıvamı ve taze yapısıyla son kullanma tarihine kadar her zaman rahatlıkla tüketilebilecek biri ürün olan Dankek Çay Saati ürününü sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler