text.skipToContent text.skipToNavigation

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 6'lı 240 Yaprak Fırsat Paketi

UNI
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
59,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 6'lı 240 Yaprak Fırsat Paketi

CarrefourSA reyonlarında bebek ıslak mendilleri bölümünde yer alan Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 6'lı Fırsat Paketi yenidoğan bebeklerin cilt özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanması ile öne çıkıyor. Bebeklerin cildi çok ince, hassas ve geçirgen olduğundan emilimi yüksek oluyor. Bu nedenle yenidoğanların cilt temizliğinde su ve pamuk kullanılması öneriliyor. Bebek cildinin özellikleri baz alınarak içeriğinde saflaştırılmış su ve pamuk kullanılan ürün ilk günden itibaren el, yüz ve cilt temizliğinde güvenle kullanılıyor. Bunun yanı sıra dermatolojik olarak test edildiğinden bebek cildine uygunluğu sayesinde gönül rahatlığıyla kullanılıyor.
Yenidoğan ıslak mendil, alkol, paraben ve parfüm içermiyor ve hipoalerjenik olarak tanımlanan ürün kategorisinde yer alıyor. İlk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz ürün, bebeğinizin temizlenme ihtiyacını ona zarar vermeden gidermenize olanak sağlıyor. 6'lı fırsat paketinde satışa sunulan Uni Baby, bebeğinizi korurken bütçenize katkı sağlıyor. Karton kutu içindeki her ürün kendi ambalajında olduğundan tek tek açılarak kullanılıyor. Ayrıca bebek malzeme çantasına rahatlıkla sığıyor ve bebeğinizle birlikte yapacağınız kısa veya uzun gezilerde hep yanınızda oluyor. Ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 431855
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler