text.skipToContent text.skipToNavigation

Activia Karıştır&Atıştır Çilekli 140 gr

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
3,95 TL
adet

"Activia Kahvaltı Zamanı Çilek, oldukça pratik ve lezzetli oluşuyla göz önünde oluyor. Sağlıklı beslenmek isteyenler için de güzel bir alternatif olan bu ürün, CarrefourSA reyonlarında sizlere sunuluyor. Activia Kahvaltı Zamanı Çilek: Yoğurt, çilek ve mısır gevreğini tek bir kutuda bir araya getirerek pratik bir öğün sunar. Aynı zamanda Yoğurt, çilek ve gevrek üçlüsü enfes bir tat oluşturmaktadır. İçerdiği C vitamini ve yüksek besin değeriyle de formda kalmanız ile sağlıklı beslenmenize yardımcı olur.Bu lezzetli ve sağlıklı bir ürün olmasının yanında, her yer de ve her zaman da yenecek kadar pratiktir. Kolayca taşınır ve birçok farklı besin değerini barındırır. Light ve Biotik Yoğurt reyonunda yer alan birçok sağlıklı yoğurttan biri olan Activia Kahvaltı Zamanı Çilek, hızlı bir kahvaltı ve günün her saati yenebilecek bir öğündür. Evde, okulda, iş yerinde, yolculuklarda ve daha birçok yer ve zaman da sizin yanınızda olur.Enfes lezzeti, pratikliği ve sağlıklı oluşuyla ön plana çıkan bu ürünü, denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler