text.skipToContent text.skipToNavigation

Apikoğlu Baton Sucuk

APIKOGLU
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
89,90 TL
kg
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Apikoğlu Baton Sucuk


Enfes baharat karışımının ortaya çıkardığı müthiş tadıyla sofralarınızı şenlendirecek olan Apikoğlu Baton Sucuk, CarrefourSA güvencesiyle sizlere sunuluyor.Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi olan Apikoğlu sucuk, baton şeklinde olmasından dolayı kolayca kesilebilir. Ürünün dilediğiniz kadarını kullanıp kalanını daha sonra tüketmek için buzdolabında saklayabilirsiniz.

İçeriğindeki baharat karışımının ete verdiği lezzet sayesinde sofranızdan eksik etmeyeceğiniz Apikoğlu Baton Sucuk'u, pizzalarda, tostlarda, kuru fasulyede, tavada yumurta ve omletlerde, böreklerde ya da tek başına kahvaltıda kullanabilirsiniz.Hafta sonu ailesi ya da arkadaşlarıyla mangal yapmaktan hoşlananların da menüsünden eksik etmeyeceği Apikoğlu Baton Sucuk, piknikte hem tadı hem de kokusuyla iştahları kabartacak. 

Dilerseniz porsiyon olarak yanında domates ve biberlerle, dilerseniz de ekmek arasında afiyetle yiyebileceğiniz sucukla karnınızı leziz bir şekilde doyurabilirsiniz. İsterseniz sucuğunuzu farklı soslarla zenginleştirebilir ve başlangıç tabaklarında yer verebilirsiniz. Baharat sevenlerin damak zevkine uyan lezzetiyle sofralarınıza gelen Apikoğlu Baton Sucuk'u CarrefourSA'nın sucuk reyonunda bulabilirsiniz.

Lezzetine ve kokusuna hayran kalacağınız Apikoğlu Baton Sucuk'u denemediyseniz ya da bu lezzeti tekrardan tatmak istiyorsanız, ürünü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.Ürün Kodu: 4673
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.