text.skipToContent text.skipToNavigation

Cillet Bang Bahar Temizlik Kovası

CILLIT_BANG
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
49,90 TL
34,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Cillit Bang Bahar Temizlik Kovası

Temizlik ürünleri bölümünde deterjanlarla birlikte ilgi gören diğer ürünlerden biri de temizlik kovalarıdır. Temizlik kovaları ev temizliğinin ve bakımının rahat sürdürülmesi için tercih edilir. Böylelikle yapılan temizlik daha kısa sürede sonlandırılır. Ürün seçerken bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Her türlü dökülme ihtimaline karşı derin ve yüksek olması önemlidir. Böylelikle kullanacağınız temizlik malzemelerini kolayca içine koyabilirsiniz. Diğer önemli bir özellik de şeffaf olmasıdır. Eğer şeffaf bir ürün seçerseniz suyun kirlendiğini erken vakitte görebilirsiniz. Bu da yapılan temizliğin daha etkin olmasını sağlamaktadır. Cillit bang bahar temizlik kovası şimdi CarrefourSA reyonlarında satışa sunulmaktadır.

Ürünü ev bakımı reyonunda bulabilirsiniz. Dilediğiniz temizlik kovasını ihtiyacınıza göre buradan satın alma şansına sahipsiniz. Bahar temizliklerinin vazgeçilmezi olan temizlik kovalarını Cillit bang markasının bu özel ürünleri arasından seçerek daha konforlu bir temizlik süreci atlatabilirsiniz. Size özel şeffaf görünümlü ve zevkinize göre farklı seçenekler bulunmaktadır. Kaliteli ve sağlam temizlik kovaları için markanın ürünlerini deneyebilirsiniz. Cillit bang bahar temizlik kovası satın almak için size önerilen reyonlardan alışverişe başlayabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler