text.skipToContent text.skipToNavigation

Finish Quantum Tablet 15'li

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
19,90 TL
adet

 

Bulaşık makinesi hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran elektronik cihazlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.Makinede bulaşık yıkamak isteyen kişiler tablet, toz ya da jel formundaki deterjanlardan birini tercih edebiliyor. Peki, bulaşık makineniz performansını yeterince gösteremiyor ve bulaşıklarınız istediğiniz temizlik ve parlaklıkla makineden çıkmıyor mu? Öyleyse kullandığınız deterjanı gözden geçirmenizde yarar olabilir. Temizlik ürünleri reyonlarında bulaşık yıkama ürünleri arasında bulabileceğiniz FINISH QUANTUM 15 TABLET ile aradığınız etkili temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. CarrefourSA reyonlarında bulaşık makinesi deterjanları arasından bu ürünü temin edebilirsiniz.

FINISH QUANTUM 15 TABLET powerball teknolojisi ile bulaşıklarınıza üstün temizlik ve parlaklığı getirir. Powerball’daki leke çıkarıcı formülle lekeler ıslatılarak yumuşatılıyor ve bu sayede de en zorlu olduğunu düşündüğünüz yemek kalıntılarında dahi etkili bir sonuç almak mümkün oluyor. Zorlu kirlerin üstesinden ilk yıkamada gelmek amacıyla bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ürün 15 tabletlik ambalajlarda satışa sunuluyor. Makineden lekesiz ve parlak çıkan bulaşıklara sahip olmak için bu ürünü deneyebilirsiniz. Bu ürün bulaşık makinesi üreticisi olan çeşitli markalar tarafında da tavsiye ediliyor.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler