text.skipToContent text.skipToNavigation

Gillette Tıraş Köpüğü 300 ml

GILLETTE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Gillette 300Ml Köpük Hassas

Erkeklerin kişisel bakım için ilk ihtiyaç duydukları ürünlerin başında tıraş köpükleri gelirken, Gillette markası bu noktada sıklıkla tercih edilen bir seçenek oluşturuyor. Sağlıklı ve kolay bir tıraş için kullanılabilen Gillette 300Ml Köpük Hassas ürünü, hassas ciltlerde rahat bir kullanım oluşturmaktadır. Gillette ürünlerini CarrefourSA reyonlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Kişisel Bakım reyonunda Tıraş Ürünleri bölümünde yer alan Gillette 300Ml Köpük Hassas ürünü, kolay ve sinekkaydı bir tıraş için tercih edilebilir. Cildinizde tahriş oluşturmadan tıraş olmanızı sağlayan bu ürün, tıraş bıçağının cildinizde rahat bir şekilde hareket etmesini sağlamaktadır. Kolay bir şekilde cilt üzerinde uygulanan bu köpük, tıraş sonrasında cildinizde yumuşacık bir etki oluşturur. Pürüzsüz bir tıraş için hassas ciltlere uygun olarak üretilen bu tıraş köpüğü, tıraş tamamlandıktan sonra cildinizin ılık suyla yıkanması sayesinde çözünerek temizlenir.

After shave ürünleri ile birlikte kullanıldığında tamamen sağlıklı ve yumuşacık bir sonuç oluşturan bu ürün, cildinize canlılık katar. Her sabah iyi bir tıraş için bu ürünü evinizde veya seyahatlerde ve tatillerde çantanızda bulundurabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler