text.skipToContent text.skipToNavigation

Hero Baby Nutra.Küç.Çoc.Dev.Süt.3 800Gx6

HERO BABY
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
48,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

6. aydan itibaren doktor kontrolünde kullanılabilecek bir bebek sütü olan Hero Baby Nutasense Devam Sütü CarrefourSA aracılığıyla, uygun fiyat avantajıyla bir tıkla kapınızda!

Anne sütü 2 yaşına kadar bebeğiniz için temel besin kaynağıdır. Ek gıda döneminde, anne sütüne ek olarak, bebeğinizin ayına göre hazırlanmış Aptamil Pronutravi sütlü tahıllı ek gıdaları ile onun sağlıklı gelişimini desteklemeye yardımcı olabilirsiniz. Aptamil Pronutravi sütlü pirinçli, tahılların doğal olgunlaşma üreleri sonunda toplanması ve bebek sütüyle birleştirilmesiyle hazırlanmıştır. İçeriğindeki Pronutravi, prebiyortik lif, vitaminler ve minerallerden oluşan özel bir karışımdır. Tüm dünya genelinde kabul edilen bir gerçek var ki, o da bebek için en sağlıklı besinin anne sütü olduğudur. Bilhassa ilk altı ay anne sütü hariç su bile verilmesi önerilmez. Bebek vücudu için gerekli tüm ihtiyaçlarını anne sütünden karşılar. Suyu bile. Altı aydan sonra ek gıdalara geçilip, ek gıdalarla birlikte iki yıl daha emzirmek tavsiye edilir. Ama bazen iş ifade edilen şekilde ilerlemez. Annenin çeşitli sebeplerden dolayı sütü gelmez, ya da süt vermesi yasaklanır.

Doğal ve iyi beslenmeye tutkuyla bağlı insanların çalıştığı uluslararası bir gıda şirketi olan Hero Baby kurulduğu 1886’dan bu yana hep aynı amaçla çalıştı; kişilerin iyi kalitede, doğal besinlere ulaşabilmelerini sağlamak. Şirketin mirasını bugünün ailelerine getirmek; doğal ve iyi besinler için tutkumuzu paylaşmaya devam etmeyi amaçlıyor.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler