text.skipToContent text.skipToNavigation

İçim Kefir Çilekli 260 ml

IÇIM
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
3,40 TL
3,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Icim Kefir Cilekli 260 ml

İçim Kefir Çilekli 260 ml, hijyenik koşullarda üretilerek şişeleniyor. Kefirin yüzyılların mirası sağlıklı mayasını çilek tadı ile birleştiren içecek, uzun ömürlü formu ile raflarda yer alıyor. Fermante özelliği ile sütten imal ediliyor. En az yüzde 2,7 protein içeriği ile zengin bir besin kaynağı oluyor. Sindirim sistemini güçlendirirken probiyotik içeriği ile gün boyu rahatlık sağlıyor. Yüzde 100 doğal olan ürün, sentetik içeceklere doğal bir alternatif olarak öne çıkıyor. Bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor. En az yüzde 2 süt yağı içeriyor. Soğuk ortamda muhafaza edilmesi ve soğuk tüketilmesi öneriliyor. Ambalajı açılmadığı takdirde son kullanım tarihine kadar tüketilebiliyor. Açıldıktan sonra ise 3 gün içinde içilmesi tavsiye ediliyor. İçinde pastörize inek sütü, su, çilek püresi, kefir kültürü, probiyotik mikroorganizmalar, aroma verici, tatlandırıcı ve renklendirici maddeler bulunduruyor.
Günün her saatinde içilebiliyor. Kuru, serin ve karanlıkta saklanması salık veriliyor. Sağlıklı yaşam ve detoks meraklılarının gözdesi olan ürün, mutfaklarınıza sağlık getiriyor. Geleneksel Türk içeceği, CarrefourSA reyonlarında Kefir bölümünde sizlere sunuluyor. Denemek için tek tık'la sepete ekleyebilir; hemen sipariş verebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler