text.skipToContent text.skipToNavigation

Knorr Ezogelin Çorbası 65 g

KNORR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Knorr Ezogelin Çorbası 65 g


Hazır çorbalar reyonunda yer alan Knorr Ezogelin Çorbası 65 g dengeli beslenme düzeni içerisinde kahvaltı da dâhil olmak üzere her öğünde tüketilebiliyor. Ürün domates salçası, pirinç, kırmızı mercimek, bitkisel sıvı yağ ve baharat karışımı kullanılarak hazırlanıyor. Türk gıda kodeksi uyarınca hiçbir koruyucu madde içermeyen kuru karışımın yapımında kendine özgü lezzetinin bozulmaması için monosodyum glutamat ilave edilmiyor. Sağlığa yararlı birçok besin maddesini bünyesinde barındıran, kalori değeri yüksek ürün vücuda ve zihne güç veriyor.
Yapımı oldukça pratik olan ürün ile 4 porsiyon çorba kolayca hazırlanabiliyor. Tencere içerisinde yer alan 1 litre suya ilave edeceğiniz ürünü kaynayana kadar karıştırmanız gerekiyor. Piştikten sonra 15 dakika kadar kısık ateşte tutulması tavsiye edilen Ezogelin çorbası servise hazır hale geliyor. Hava, ışık ve neme karşı koruma sağlayan 3 katlı ambalaj içerisinde sizlere sunulan kuru karışım serin, karanlık ve kuru bir yerde muhafaza edildiğinde son kullanım tarihine kadar besin değerini ve tazeliğini kaybetmiyor.
Yüksek besin değeri ve lezzeti ile ön plana çıkan ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyin.
Ürün Kodu: 646
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.