text.skipToContent text.skipToNavigation

Kotex Ultra Dev Ekonomi Gece 24'lü

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
21,90 TL
adet

Kotex Ultra Dev Ekonomi Gece 24'lü kişisel bakım makyaj ürünlerindeki bayan ped hijyen ürünleri arasındaki ultra pedler kategorisinde sizleri bekliyor. Ekonomik hediye paket isteyenlere özel üründür. Ultra kanatlı normal ürünü normal yoğunluktaki günler için tercih edebilirsiniz. Pamuksu üst yüzeye ve ipeksi dokuda kanatlara sahiptir. Bu sayede cildinizi oldukça rahat hissettirir. Yumuşaklık sağlar. Sızıntıları önlemek için özel geliştirilmiştir. Hızlı emici merkezi ve koruma kanalları sayesinde üstün koruma özelliği bulunur. Ergonomik tasarımlıdır. Gelişmiş kanatları iç çamaşırınıza kusursuz uyum sağlamaktadır.

 Kullanımı oldukça basittir. Pedi sarılı olduğu ambalajdan ayırdıktan sonra yapışkan yüzeyini çamaşırınıza tutturun. Pedin kanatlarını ise çamaşırınızın altına kıvırarak tutturun. Kullanılmış pedinizi özel ambalaja sararak çöpe atmalısınız. Sağlığınız ve rahatınız için Kotex’in gerektiğinde ve en geç 3-4 saatte bir değiştirilmesi tavsiye edilir. Kotex Ultra Dev Ekonomi Gece 24'lü avantajlı alışveriş fırsatını sizlere sunuyor. Süper ekonomik pakete sahip olabilirsiniz. Özel günleriniz için oldukça idealdir. Cilt dostu olup yumuşaklık hissi vermektedir. Ürüne CarrefourSA reyonlarından da ulaşmanız mümkün.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler