Marka: KRISTAL YAG

Kristal Riviera Zeytinyağı 4 lt

184,95 TL

adet

Ürün Açıklaması

"Kristal Riviera Zeytinyağı 4 lt

Kristal Riviera Zeytinyağı 4 Litre, CarrefourSA Sıvı Yağlar reyonlarında yerini alıyor. Doğal bir ürün olarak asırlardır yemeklerde kullanılan zeytinyağı, sağlığa faydaları ile de dikkatleri üzerine topluyor. Sağlıklı ve lezzetli yemekleri kendine has aromasıyla tatlandıran sıvı yağ, tüketicilerin beğenisini kazanıyor ve damaklarda bıraktığı kalıcılığı ile aranan bir ürün haline geliyor.

Yoğun aroma içermeyen hafif tadıyla özellikle sıcak yemeklerde sıklıkla tüketilen yağ, soğuk mezelerin, salata ve sosların lezzetine lezzet katıyor. Yemeklerin kendine has tadını bastırmadan hafif aromasıyla öğünleri ziyafete dönüştürüyor. Doğal yollarla üretilen yağlarla rafine yağların karışımından elde edilen riviera, salatadan çorbaya, tatlılardan salatalara kadar tüm yemeklerde en sık kullanılan sıvı yağların başında yer alıyor. Türk yemeklerinde özel bir yere sahip olan ürün, kendine ait zeytinyağlılar mutfağı ile de adından söz ettiriyor.

İçeriğinde yer alan vücut tarafından sentezlenemeyen yağ asitleri, kalp ve damar sağlığını korumaya destek olan etkisiyle vücut sağlığına katkıda bulunuyor. İçerdiği vitamin ve minerallerin antioksidan etkisi ise vücudun bağışıklık sistemini destekliyor.

4 litrelik teneke kutularda ekonomik boyda satışa sunulan ürünü sepetinize ekleyebilir ve hemen satın alarak, sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Ürün Kodu: 447641

"
İçindekiler Bilgisi
Riviera Zeytinyağı

Menşe Ülke
Türkiye

Muhafaza Şartları
Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz.

Gıda işletmecisinin adı veya ticari unvanı ve adresi.
Ticaret Ve Sanayi Kontuvarı T.A.S.Sanayi Cad.No:55 Bornova İzmir/Türkiye

İşletme Kayıt No
TR-35-K-000197

Besin Değerleri 100 g/ml için 100 g/ml için RA*
Enerji (kcal) 900
Enerji (kj) 3700
Yağ (g) 100
Doymuş Yağ(g) 14
Tekli Doymamış Yağ(g) 75
Çoklu Doymamış Yağ(g) 11
*Değerler ortalama bir yetişkinin referans alım düzeyini belirtir. (8400 kJ/2000kcal)
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble