text.skipToContent text.skipToNavigation

Lipton Earl Grey Demlik Poşeti 48'li 153 g

LIPTON
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Lipton Earl Grey Demlik Poşeti 48'li 153 g

Çin’de siyah çay yapraklarıyla bergamot aromasının harmanından elde edilen ve çok lezzetli olan Earl Grey, 19'uncu Yüzyıl'da ana vatanından çıkarak dünyaya yayılmış ve çok da popüler olmuştur.

CarrefourSA Demlik Poşet Çaylar bölümünde sizlere sunulan Lipton Earl Grey Demlik Poşeti 48'li 153 g, ülkemizde de beğeniyle tüketilerek tiryakilerin en çok tercih ettikleri türler arasında üst sıralarda bulunur. Renk, koku ve berraklık bakımından standartları fazlasıyla karşılayarak doyurucu bir lezzet sunan ürün, günün her saatinde içilerek dinlendirici ve sakinleştirici etkisinden faydalanabilinir.

Farklı bir lezzete sahip olan ve demlenmeye hazır halde sunulan poşetler; kahvaltıda, öğle ya da akşam yemeklerinden sonra ve dilediğiniz her saatte sohbetlerinize eşlik etmek üzere tüketilebilir. Ofis ve toplantı ikramlarının da baş tacı olan ürünü; kurabiye ikramları ve tadımlık keklerle birlikte de değerlendirebilirsiniz. Dünyanın popüler çay lezzetleri arasında yer alan ürün, yumuşak tadı ile mide dostu bir içim sağlıyor. Bitkisel, sağlıklı bir sıcak içecek olması sayesinde ülkemizde de çokça sevilen çayın farklı ve lezzetli bir yorumu olan ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün kodu: 31766

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.