text.skipToContent text.skipToNavigation

Lipton Şeftali 1 Lt Tetra

LIPTON
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,20 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Lipton Şeftali 1 Lt Tetra

CarrefourSA Buzlu Çaylar bölümünde sunulan Lipton Ice Tea Şeftali 1 lt, içeriğindeki yoğun şeftali aroması ve canlandırıcı etkisiyle ön plana çıkıyor. Yumuşak bir içime sahip olan ürün, damakta bıraktığı lezzet ve sağladığı serinlik hissiyle her mevsimin vazgeçilmez içeceklerinden biridir. Ferahlatıcılığı nedeniyle en çok yaz aylarında tüketilir.

Şeftalinin sindirim sistemini düzenleyici etkisi, vücudu rahatlatırken lezzetli aroması ise sizi canlandırır ve harekete geçirir. Ürünü, tercihe göre istenilen her öğünde yemeklerle birlikte ya da öğün aralarında dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Misafirlerinize hazırladığınız lezzetli ikramların yanında sunabilir; evde hazırlayabileceğiniz pratik kokteyllere de renk ve lezzet katabilirsiniz. Diğer meyve aromalı içeceklere göre şeker oranı daha düşük ve hafif olan ürünü, çocuklarınız da güvenle tüketebilir. Pratik ve kolay taşınabilir oluşu ile arkadaşlarınızla yapacağınız piknik, barbekü gibi organizasyonların da vazgeçilmez içeceği olur.

Rahat içimi ve güçlü aroması ile fark yaratan ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilir; sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz en güzel anlarınızda damağınızda bıraktığı hoş tadı sayesinde mutluluğunuzu, keyfinizi ve neşenizi lezzetli bir içecekle pekiştirebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler