text.skipToContent text.skipToNavigation

Marmarabirlik Az Tuzlu Zey 800 G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
19,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"M.B.HUSUSİ SİY.ZEYTİN 800G 

CarrefourSA reyonlarında Siyah Zeytinler bölümünde sizlere sunulan Marmara Birlik Az Tuzlu Siyah Zey 800 G, sabah kahvaltılarınıza lezzet katıyor. Aile bireylerinizin ve sizlerin güne sağlıklı bir başlangıç yapması açısından öğünlerin en önemlisi olan sabah kahvaltısı, tuzu azaltılmış ve hijyenik olarak üretilmiş olan zeytinlerle daha sağlıklı hale geliyor.

Oldukça yoğun A ve C vitamini barındıran bir yiyecek olan zeytin; demir, bakır ve kalsiyum mineralleri açısından da zengin yiyecekler arasında sayılabilir. En kaliteli zeytinler toplanarak üretilen az tuzlu zeytin; bol etli yapısı, ince kabuklu dokusu ve küçük çekirdeği ile 800 gramlık vakumlu teneke kutularda sizlere sunuluyor. Tenekesini açmadığınız sürece tazeliğini koruyan zeytinlerin teneke açıldıktan sonra ömrünü uzatmak için kapalı bir kaba aktarmanız ya da üzerine zeytinyağı ilave etmeniz öneriliyor.

İçerdiği mineral ve vitaminlerin zenginliği sayesinde özellikle çocukların gelişimi için gerekli ögeleri barındıran zeytin, sabah kahvaltılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan sağlıklı ve lezzetli bir yiyecek olarak öne çıkıyor.

Sizler de 800 gramlık teneke kutularda satılan bu eşsiz lezzeti denemek, kahvaltı keyfinizi artırmak isterseniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 45279

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.