text.skipToContent text.skipToNavigation

Molfix Eko Paket Bebek Bezi 2 Numara 64'lü

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
37,95 TL
adet

Molfix Eko Paket Bebek Bezi 2 Numara 64'lü

 

Molfix Eko Mini üç ila altı kilo aralığındaki bebekler için özel olarak üretilmiş olan bebek bezidir. Molfix markası yirmi yıldan uzun sürelik tecrübesi ile bebek bezleri ve diğer bebek temizlik ürünleri üretimi gerçekleştirmektedir. Bu alanda uzman olması sayesinde bebekler için özel pek çok farklı ürün tasarımı yapılabilmektedir. Bebek bezleri de bu ürünler arasında yer alır. Molfix ürünleri bebeklerin daha rahat hareket edebilmeleri için esnek yan bantlarına sahiptir. Bu yan bantlar sayesinde hem uyurken hem de hareket halinde iken bebekler ve anneleri daha rahat olabilir. CarrefourSA bebek dünyası reyonlarında bulabileceğiniz bezler ile uygun yaşlardaki bebeklerinize ideal ürünleri kullanabilirsiniz.

Molfix Eko Mini çift kanatlı sızdırmaz elastik bariyer tasarımına sahiptir. Bu bariyerler sayesinde kesinlikle sızıntı oluşturmaz. İki yanda da bulunan bu bariyerler sayesinde bebeğinizin altı temiz kalır. Bebeklerin rahat etmesi için özel olarak tasarlanan orta lastik alanı ile hareket kabiliyeti arttırılmıştır. İlk defa bir bebek bezinde uygulanan elastik gövde sayesinde hareketli bebeklerin çok daha hareketli olmaları sağlanır. Paket içerisinde bulunan yetmiş sekiz adet bez ile uzun süre sorunsuz kullanım sağlanabilir.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler