text.skipToContent text.skipToNavigation
Marka: PAKMAYA

Pakmaya Çikolatalı Fındıklı Puding

3,10 TL
adet

Çikolatanın ve fındığın mükemmel buluşmasına Pakmaya Çikolatalı Fındıklı Puding 118 G ile tanık olun! Renkli ambalajında beğeniye sunulan ürün, pratik şekilde tatlı yapmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. İdeal ölçüsü ve fındık aromalı karışımı sayesinde tam kıvamında, harika bir lezzet ortaya çıkartıyor. 

Çikolata Krizlerine Bire Bir

Aniden gelen çikolata krizlerinize Pakmaya fındıklı pudingle kolayca son verebileceksiniz. Yoğun çikolata aroması veren ürün, aynı zamanda hafif bir tatlı alternatifi arayanlar için de oldukça ideal bir seçenek. Sütle veya suyla hazırlanabilen puding lezzetini, mevsim meyveleriyle renklendirerek diyet dönemlerinizde de tüketebilirsiniz. Dilerseniz Hindistan cevizi, fındık ve ceviz parçalarıyla süsleyerek buzdolabında saklayabilir ve çocuklarınıza küçük, tatlı sürprizler hazırlayabilirsiniz.  

Tariflerinizi Renklendirin ve Lezzetlendirin

Pakmaya puding'i sade olarak tüketebileceğiniz gibi farklı tatlı tariflerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Magnolia, büskivili pasta veya puding topları gibi yaratıcı tariflere ekleyerek ve harika lezzetler hazırlayarak hem misafirlerinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

Pratik şekilde hazırlanabilen 4 porsiyonluk puding'i, CarrefourSA Unlu Mamuller ve Tatlılar reyonundan sepetinize ekleyerek satın alabilir ve dilediğiniz an sevdiklerinize, ailenize veya evinize gelen konuklarınıza lezzetli bir tatlı ikramı yapabilirsiniz. 

30054818 

İçindekiler Bilgisi
Seker, mısır nisastası, kakao tozu, bitter çikolata tozu (%1,2)(seker, kakao yagı, kakao kitlesi), öğütülmüş fındık içi (%0,5), aroma verici, sofra tuzu.

Alerjen Bileşenler
Eser miktarda Antep fıstığı, badem, gluten, soya ürünü ve süt ürünü içerebilir.

Muhafaza Şartları
Serin kuru ve kokusuz ortamda saklayınız

İlave Şeker ve Tatlandırıcı İçerir

Gıda işletmecisinin adı veya ticari unvanı ve adresi.
As Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş GAYRETTEPE MAH. SEMT PROF.DR.BÜLENT TARCAN CAD.5/1 Beşiktaş/İstanbul

İşletme Kayıt No
TR-41-K-002446

Besin Değerleri 100 g/ml için 100 g/ml için RA*
Enerji (kcal) 131
Enerji (kj) 551
Yağ (g) 3
Karbonhidrat (g) 22.8
*Değerler ortalama bir yetişkinin referans alım düzeyini belirtir. (8400 kJ/2000kcal)
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

   

  Kargo ile yapılan teslimatlarda iade koşulları ;

  • CarrefourSA mağazalarından ürün iade ve  değişim işlemi yapılamamaktadır. 

  • İade için ürünün gönderilmesi gereken adres : CarrefourSA İçerenköy İçerenköy Mahallesi, Çayır Cad 1/133 Ataşehir/İstanbul ‘dur

  • Yasal süreçler gereği cayma hakkı kapsamında iade işlemleri ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 14 gün içinde yapılabilmektedir. 14 günü aşan iade /değişim işlemleri için mutlaka yetkili servis tutanağı ibraz edilmelidir. Yetkili servis belgesinin iletilmediği durumlarda cayma hakkı kullanılamaz. 

  • Siparişinizi size teslimatı yapan kargo firması ile geri iade etmeniz  gerekmektedir. Beyaz eşya ürün grubu Horoz Lojistik ile taşınmaktadır. Servis raporu/ hasar tespit tutanağı ile birlikte beyaz eşya ürün grubu için ürünleri CarrefourSA İçerenköy mağazasına göndermeniz gerekmektedir. Horoz lojistik tarafından ürününüz alınması için ürün orijinal ambalajında, yerinden sökülmüş ve taşımaya hazır durumuna getirilmelidir. Ürünü Horoz lojistiğe hazırlama sorumluluğu müşterimize aittir. 

  •  Beyaz eşya dışında ki ürünler UPS KARGO ile iade edilmektedir. UPS KARGO karşı ödemeli anlaşmalı kargo kodu FV1828 olduğunu belirtmek isteriz.