text.skipToContent text.skipToNavigation

Pınar Ketcap Acılı 600 G

PINAR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
6,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Gıda ve yemek malzemeleri bölümünde çok bilindik bir gıdanın en iyi markası sizleri bekliyor. Pınar Ketcap Acılı 600 G ile yemekleriniz artık daha lezzetli. Ketçap severlerin, ketçapsız yapamam diyenlerin en beğendiği lezzet Pınar ketçap. Artık fast food yemekleriniz için farklı bir arayışa girmenize gerek kalmadı. Pınar güvencesiyle ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. pizzalarınız, ev usulü sandviçleriniz, kızartma tarzı yemekleriniz ve ketçap sevdiğiniz her alanda kullanmak üzere siz de bir pınar ketçap satın alabilirsiniz.

Ürünümüze ketçap, mayonez ve soslar reyonundan ulaşabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Gerçek domateslerden elde edilen Pınar ketçap ile kaliteli bir ketçapla tanışacaksınız. Doğadan gelen lezzetin Pınar ketçapla aromatik bir hâl almasını deneyimleyeceksiniz. Üstelik acılı seçenekleriyle acı sevenler için muhteşem bir lezzet sunmaktadır. Ambalajı son derece kullanışlı olup açıp kapatmada hijyenik bir kapağı sahiptir. Ürünümüzü satın almak için iki yol izleyebilirsiniz. Birincisi mağazamızı ziyaret etmektir. Mağazamızdan dilediğiniz Pınar Ketcap Acılı 600 G ürününü satın alabilirsiniz. Diğer seçeneğiniz ise online sipariş vermektir. Sayfamıza girerek hemen sepetinize bir adet Pınar ketçap acılı ekleyebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler