text.skipToContent text.skipToNavigation

Proline Bentonit Bebek Pudrası Kokulu Kedi Kumu 10 L

PROLINE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
32,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Proline Bentonit Bebek Pudrası Kokulu Kedi Kumu 10 L

 

Evcil hayvan besleyen kişiler için önemli olan bakım ürünlerinden bir tanesi de tuvalet ekipmanlarıdır. Bu noktada kedi kumu en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden biridir. Tamamen doğal ve katkısız bir malzeme olan bentonit kullanılarak imal edilen Proline bentonit bebek pudralı 10 lt gramajı ile oldukça kullanışlıdır. Bebek pudrası kokulu doğal kedi kumu, yüksek topaklaşma özelliğinin yanı sıra toz oluşumuna karşı da etkilidir. Hijyenik, doğal ve hayvan doğasına uygun kedi kumu, kullanım esnasında toz oluşumunun minimalize edilmesi için özel bir aşamadan geçirilmiştir. Topaklanma özelliği ile kedi kumunun kullanılmış bölümü bir kürek yahut aparat yardımı ile ayırıp kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde de hem ekonomik hem de hijyenik olarak ön plana çıkar. Bebek pudrası kokulu olması ise istenmeyen dışkı kokularını ve diğer koku problemini en düşük seviyeye indirmektedir. Dayanıklı ambalajı ile uzun süreli kullanımlarda hem kullanışlı hem de hesaplıdır. Bentonit özelliğe sahip doğal kedi kumunu CarrefourSA petshop reyonlarının kedi kumu hijyen ve bakım bölümlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz tek bir tık ile sepetinize ekleyerek online sipariş verebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler