text.skipToContent text.skipToNavigation

Sütaş Yağlı Süt 500 ml

SÜTAS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sütaş Yağlı Süt 500 ml

CarrefourSA süt reyonlarında bulabileceğiniz Sütaş Yağlı Süt 500 ml, sağlıklı ve %100 doğal olmasıyla öne çıkıyor. Uzun raf ömrü sayesinde saklama ve kullanım açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Süt, sağlıklı bir yaşam ve dengeli beslenme için yaşamımızın en önemli besinlerinden biridir. Sütaş Yağlı Süt 500 ml, geçirildiği özel işlem ile mikroorganizmalardan arındırılıyor. Ardından ısı, ışık, nem ve hava gibi dış etkenlerin süte ulaşmasını engelleyen 7 katmandan oluşan özel ambalajlarla el değmeden paketlenerek ilk günkü doğallığı ve lezzetiyle damak zevkinize sunuluyor. Böylece ambalaj açılmadığı takdirde raf ömrü boyunca, oda sıcaklığında tazeliğini koruyor.

Süt, kemik gelişiminin temel taşı olan kalsiyumun ana kaynağıdır. Sütaş Yağlı Süt 500 ml, hiçbir katkı maddesi ilave edilmeden üretiliyor. Herhangi bir ısıl işlem gerektirmeksizin ambalajı açıldığı anda hemen tüketilmeye hazır halde sunuluyor.

Günün her anında güvenle tüketebilmeniz için 1000 ml, 500 ml ve 200 ml'lik ambalajlarda bulabileceğiniz, besin değerleri bakımından da zengin, %3 yağ oranına sahip, sağlıklı ve lezzetli Sütaş Tam Yağlı Sütü denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler