text.skipToContent text.skipToNavigation

Tadım Ayçekirdeği Klasik 37gr

TADIM
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Tadım Ayçekirdeği Klasik 37gr

CarrefourSA reyonlarında çekirdekler bölümünde yer alan Tadım Ayçekirdeği Klasik 37 gr, tadına doyulmaz lezzeti ve bol kalorili besin değeri ile sofralarınıza geliyor. Kendine has tadı bulunan ay çekirdeği, kuru yemişler arasında en yaygın olarak tüketilenlerin başını çekiyor. Yüksek oranda E vitamini içeren besin, antioksidan özellikler gösteriyor ve kalp damar hastalıkları üzerine olumlu etkiler yaratıyor.

Yüksek kalorisi ve yüksek yağ içeriğinden dolayı , dikkatli tüketilmesi önerilen ürün fazla tüketildiğinde kilo alımına neden olabiliyor. Kolay sindirilen bir besin olan ürün, hazımsızlığa iyi geliyor ve bağırsak hareketlerini arttırarak kabızlığı önlemeye yardımcı oluyor. Kendiniz ve aileniz için sağlıklı bir ara öğün seçeneği olan ay çekirdeği, önerilen miktarlarda tüketildiğinde bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara yakalanma riskini azaltmaya yardımcı oluyor. Özellikle televizyon izlerken, gece otururken ya da ikindi çaylarında misafirlere ikram edilen lezzetli bir kuru yemiş olan çekirdek, damaklarda bıraktığı kalıcı aromasıyla tüketicilerin beğenisini kazanıyor. İçerdiği vitamin ve mineraller nedeniyle genel vücut sağlığına olumlu katkılarıyla adından söz ettiren ürün, çıtır çıtır lezzetiyle öğün aralarındaki haklı yerini alıyor.

37  gramlık hijyenik paketlerde satışa sunulan ürünü dilediğiniz zaman sepetinize ekleyebilir ve satın alarak lezzetini damaklarınızda hissedebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler