text.skipToContent text.skipToNavigation

Taze Fesleğen

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,79 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"

Yemeklere lezzet katarken, insan sağlığına da olumlu etki eden fesleğen, tüm tazeliği ve yeşilliğiyle CarrefourSA reyonlarında hizmetinize sunuluyor...

Taze fesleğen, hoş kokusuyla aroma arttırıcı olmasının yanında genel sağlık sorunları ve birçok hastalıkla baş etmede yardımcı bir bitkidir. Anti-inflamatuar, antibakteriyel ve anti-stres özellikleri vardır. Sindirimi kolaylaştırmaya ve mideyi yatıştırmaya yardımcı olur. Kalp sağlığınızı korumaya ve ödemlerden kurtulmanıza yardımcı olmasının da yanı sıra stresle de savaşır. Öksürükten kurtulmak için de tüketebileceğiniz fesleğen, bedeninizi güçlendiren bir tonik etkisi de yapar. Ayrıca sigarayı bırakmaya yardımcı etkiye sahiptir.

Aromatik bir bitki olan fesleğen, koku ve çeşni vermesi için yemeklere son anda katılır. Sadece pişen yemeklere değil, çiğ tüketilenlere de mükemmel bir koku ve tat verir. Akdeniz mutfağında bol bol tüketilen bu şifalı bitki salatalarda baharat olarak da kullanılabilir. Fesleğenin özellikle tazesi yararlıdır. Otlar- maydanoz, dereotu reyonunda sizlere sunulan fesleğenin yaprakları taze, parlak ve yeşildir.

Doğru bir fesleğen seçimi yapmış olmak ve fesleğenin şifasından faydalanmak için CarrefourSA taze fesleğeni hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün kodu: 38838

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.