text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çikolatalı Gofret 5'Li

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,20 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Çikolatalı Gofret 5*32 g

CarrefourSA reyonlarında, gofretler bölümünde bulabileceğiniz Ülker Çikolatalı Gofret 5*32 g enfes kıtırlığı ve yıllardır değişmeyen lezzeti ile ön plana çıkıyor. Benzersiz kreması, nefis çikolata kaplaması ve çıtır gofret yaprakları ile yıllardır vazgeçilmez tadından ödün vermeyen bu lezzet sizlere her yerde eşlik edebilme imkanı sunuyor. Günün her anında sizlere mutluluk dolu taptaze bir lezzet sunan Ülker sütlü çikolatalı ve fındık kremalı bu lezzeti çocuklarınıza ve sevdiklerinize lezzet dolu anlar yaratmak için sunabilirsiniz.

40 gramlık 5 adet çikolatalı gofretten oluşan paketi sayesinde iş yerinizde ya da okulda bu enfes lezzetle buluşabilir, çocuklarının beslenme çantasına gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Kolay açılabilir ambalajı sayesinde günün her anında rahatlıkla tüketebileceğiniz Ülker Çikolatalı Gofreti dilerseniz 5 çayınızda dilerseniz bir fincan kahvenin yanında eşsiz bir lezzet olarak tüketebilirsiniz.

Sütlü çikolata kaplı fındık kremalı gofreti uzun ömürlü yapısı sayesinde mutfağınızda gönül rahatlığı ile muhafaza edebilir, dilediğiniz an servislerinize tat katacak hale getirebilirsiniz.

Siz de her anınıza tatlı bir mutluluk katacak sütlü çikolatalı gofretle buluşmak istiyorsanız, ürünü tek tıkla sepetinize ekleyebilir, hızlıca satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler