text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çizi Kraker Bisküvi 4X60Gr

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
3,35 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Çizi 4'lü 240 g

Ülker Çizi 4'lü 240 g  4 paketi bir arada bulunduran ekonomik bir seçenek oluşturuyor. CarrefourSA reyonlarında Tuzlu Bisküviler arasında bulunan ürün, peynir aromalı tadıyla lezzet vadediyor. Çıtır çıtır formu ile keyifli bir atıştırmalık olarak bilinen tuzlu ürün, adını İngilizce'de "peynirli" anlamına gelen cheesy kelimesinin okunuşundan alıyor. “Atıştırın, açlığınızı yatıştırın!” sloganı ile acıkılan her an yanınızda olmayı misyon edinen ürün, çantada kolay taşınabilen paketi ile uzun yolculuklarda, sınav aralarında, ana yemeğe çok vakit olduğunda açlığı yatıştırıyor. Kraker; içeriğinde bitkisel yağ, buğday unu ve tuzun yanı sıra %1 oranında toz peynir bulunduruyor.
Doyurucu, lezzetli ve hafif bir atıştırmalık olan yiyecek, günün her saatinde tüketilebiliyor. Demir ve A, C vitaminlerinin yanında karbonhidrat ağırlıklı besin değeri ile dikkat çekiyor. 20 gramda 113 kcal enerji bulunduruyor. Dikdörtgen krakerlerin üzerinde bulunan tuz taneleri ile iştah açıcı görüntü edinen ürünün 1 yıl raf ömrü bulunuyor. Ambalajı sayesinde son tüketim tarihine kadar tazeliğini koruyor ve güvenle tüketilebiliyor. Siz de lezzetli atıştırmalığı, ekonomik paketi ile sepete atarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler