text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Finger Bisküvi 900G

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Finger Bisküvi 900 Gr

Gıda ve yemek malzemeleri reyonu içerisinden, Çerez, çikolata ve bisküvi reyonunda yer alan ürünler bizleri lezzetleri ile büyülemeyi başarıyorlar. Bu reyon içerisinde bulunan ürünler hem iyi birer atıştırmalık olurken hem de öğün olarak da tüketilebiliyor. Bu reyon içerisinde yer alan mükemmel bisküvi Finger Bisküvi 900 Gr lezzeti ile harika bir atıştırmalık oluyor. Finger markasının üretmiş olduğu bu bisküviyi bir kere denediğinizde size uzun süre vazgeçemeyeceğiniz lezzetini sunacaktır. Hoş ve estetik tasarımı ile kolay bir şekilde tüketilebilen bu bisküvi 900gr’lık boyutu ile içerisine 3 adet ambalajlı bisküvi bulundurur. Siz de öğün aralarında tatlı atıştırmalık yemek isteyenlerdenseniz bu ürünü CarrefourSA reyonlarında ve CarrefourSA internet sitesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çay keyiflerinizin yanına en çok yakışan ürünlerden biri olan Finger Bisküvi 900 Gr şimdi daha lezzetli tadı ile sizleri bekliyor. Ürünün içerisinde 3 adet paketli olarak bisküvi bulunmaktadır. Rahat bir şekilde çantada taşınabilen bu ürünü çocuğunuzun beslenme çantasına da koyabilirsiniz. Ürünü tek tık ile bisküviler ve kekler reyonu içerisinden, tatlı bisküviler içinde pötibörler arasından bulabilir ve sepete ekleyebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler