text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Pötibör Bisküvi 1000 G

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
7,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Ülker Petit Beurre 1 kg


Atıştırmalık hafif bir şeyler istediğiniz zaman Ülker Petit Beurre 1 kg imdadınıza yetişir. 200 g'lık 5 paket halinde satışa sunulan ürün, ihtiyacınız olanı kadarını kullanmanızı sağlar ve geriye kalan paketler jelatinli ambalajı sayesinde uzun süre tazeliğini korur. Taze süt kullanılarak üretilmiş ve el değmeden paketlenmiş ürün, hoş kokusuyla sizi sararken düşük kalorisiyle her yaştan insan için uygundur.
Her daim elinizin altında bulundurarak çay saatlerinde tüketebileceğiniz ve misafirlerinize ikram edebileceğiniz ürün, klasikleşmiş lezzetiyle yıllardır insanların vazgeçilmezi olmayı başarmış durumda. CarrefourSA reyonlarında tatlı bisküviler bolümünde yer alan ürün, farklı lezzetlerin ana maddesi olarak da kullanılmakta. Özellikle çocukların çok sevdiği bisküvili pastaları yapabileceğiniz ürün, bunu çocuğunuzla birlikte hazırlayarak çok eğlenceli bir aktiviteye dönüştürmenize aracı olacak.
Çay ve kahvelerin yanında harika bir ikram olan mozaik pastalara yapabileceğiniz ve içerisine meyveler koyarak renklendireceğiniz meyve topları hazırlayabileceğiniz ürün, tatlı olması nedeniyle tak başın da rahatlıkla yenebilmekte.
Düşük kalorisi sayesinde diyet yapanların da rahatlıkla tercih edebileceği ürüne sahip olmak için tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 24214
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler